Sıkça Sorulan Sorular

Kurulum işlemleri ürün sayısına ve almış olduğunuz paketin detaylarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Fakat 1 ila 3 gün arasında kurulumlar tamamlanmaktadır.

Evet. Her kullanıcımıza 1 saat süren bireysel eğitim verilmektedir. Daha sonrası için ise 7/24 teknik ekibimizle iletişime geçip, istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

Paketlerimizi sadece bir kez satın alırsınız. Satın aldığınız paket sizin olur. Dosyaları sakladığınız sürece yazılım kullanımınız kısıtlanmaz.

Evet, yazılımı kendinize ait sunucu/hosting hesabınızda kullanabilirsiniz. Yazılım alan adınıza (siteadi.com) lisanslanarak kurulup teslim edilmektedir. Dosya güvenliği tamamen size aittir. Yazılım sorunsuz olarak teslim edildikten sonra, yazılımda oluşabilecek dosya kaybı veya herhangi bir problemde firmamız sorumlu değildir.

Evet, paketiniz destekliyorsa Trendyol, N11 , Hepsiburada , Ptt Avm , Çicek Sepeti , Ali Express, Etsy sistemleri ile Ticikon sistemi tam entegre çalışmaktadır. Sitenize eklediğiniz ürünleri Trendyol, N11 , Hepsiburada , Ptt Avm , Çicek Sepeti , Ali Express, Etsy mağazalarınızda kolaylıka ve otomatik olarak yayınlayabilir, siparişleri tek panelden yönetibilirsiniz.

Türkiye'deki tüm bankaların sanal posları Iyzco veya Paytr ortaklığımız ile e-ticaret sistemine entegre edilebilir.
Ayrıca firmanıza bankanızdan verilen özel sanal pos kurulumuda gerçekleşmektedir.