Altyapımız

E-Ticaret Altyapımız Hakkında Bilgilendirme

Yazılımınız Hangi Dilde Kodlandı?

Ticikon e-ticaret sistemleri olarak yazılım ekibimizle birlikte geliştirdiğimiz PHP dili ile yazılan Opencart 3.0.3.8 kullanmaktayız.

Neden Opencart Kullanıyorsunuz?

Opencart, 17 yıldır Dünya’daki binlerce yazılım mühendisinin ortaklaşa geliştirilmiş olduğu açık kaynak kodlu (geliştirmeye açık) bir yazılımdır. Bu nedenle Opencart, İngiliz, Amerikalı, Hindistanlı, Rus, Çinli, Bulgar ve daha pek çok ülkeden yazılımcının yıllar içerisinde bilgi birikimleri aktardığı ve en fazla özelliğe sahip yazılımlardan biridir. Opencart Açık kaynak kodlu ifadesi kesinlikle yazılımın dışa açık olduğu anlamına gelmemektedir.

Güvenlik Önlemlerini Nasıl Alıyorsunuz?

Opencart, en fazla kullanılan ve milyonlarca siparişe aracılık etmiş yazılımlardan biridir. Yüksek kullanım oranı nedeniyle, günümüze kadar binlerce kez hackerlar tarafından saldırıya uğramış ve bu saldırılar sonrasında gerekli önlemleri alınmış en güvenilir yazılımlardan biridir. Opencart’ın güvenlik sistemlerine bağlı kalarak firmamızın geliştirdiği yazılımın, henüz yeterince saldırıya uğramamış, bu nedenle açıkları henüz bilinmeyen özel bir yazılıma göre tartışmasız çok daha güvenlidir.

Opencart Ücretsiz Neden Size Para Verelim?

Opencart, temel özellikleri ücretsiz olan ancak gelişmiş modülleri ücretli olan bir e-ticaret yazılımıdır. Opencart kullanarak güvenli bir e-ticaret sitesi oluşturmak, profesyonel bir yazılım bilgisine sahip olmayı gerektirir. Biz, Ticikon olarak deneyimli, tecrübeli ve uzman yazılımcı ekibimizle Opencart altyapısını sizler için geliştirdik. Firmamız Opencart üzerinde AR-GE çalışmaları yürüterek mağazaların ve kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği tüm özellikler üzerinde başarılı sonuçlara ulaşmıştır.

Özetle, tamamen geliştirmiş olduğumuz altyapımız, kurumsal firmaların ve pazaryerlerinin tamamıyla entegre olabilme özelliğine sahiptir.
Bu altyapı sayesinde uzun yıllardır değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

opencart & ticikon paket farkı